XIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020

2020-12-02 - 2020-12-04

XIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020

Logo promocyjne

Wiedza, eksperci, praktycy – nie może ciebie zabraknąć!

Europejskie Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie. Na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. W tym roku Forum odbywać się będzie w formule online.
Forum ma już ugruntowaną pozycję i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych oraz średnich firm. Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wypracowaniu wspólnych rozwiązań dla wielu branż. Liczne grono biznesmenów stwarza doskonałą szansę na poszerzanie kontaktów i znalezienie potencjalnych klientów.
Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będziemy mówić o gospodarce, innowacjach i polityce społecznej. Dużo uwagi poświęcimy nowym technologiom, pracom badawczym oraz cyfryzacji. Zaprosimy do obrady nad przedsiębiorczością, jak również ekspansją firm na rynki zagraniczne
Europejskie Forum Gospodarcze to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii. Spotkania są inspirujące i motywujące.

UDZIAŁ W FORUM JEST BEZPŁATNY.

Więcej informacji forum.lodzkie.pl

logotypy