Konferencja „Razem możemy więcej - kierunek Beneluks”

2018-09-26 - 2018-09-26

Konferencja „Razem możemy więcej - kierunek Beneluks”

razem-mozemy-wiecej

  • Jesteś przedsiębiorcą MŚP z województwa łódzkiego?
  • Chcesz zdobyć nowych klientów i rozwinąć firmę?
  • Chcesz sprzedawać swoje produkty i usługi w Belgii, Holandii, Luxemburgu?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zgłoś swój udział w Konferencji dla przedsiębiorców i dowiedz się jak firmy z Łódzkiego zdobywają rynki w krajach Beneluksu!

W programie Konferencji motywujący wykład Pawła Babija - prezesa firmy Interservis - o możliwościach rozwoju firmy poprzez udział w branżowych imprezach targowych organizowanych na terenie krajów Beneluxu.
Uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie zaprezentować produkty i usługi na stoisku wystawienniczym oraz jak efektywnie budować relacje biznesowe na targach i po ich zakończeniu. Przedsiębiorcy z regionu opowiedzą natomiast o swoich doświadczeniach, osiągnięciach i dobrych praktykach w ramach udziału w targach, wizytach studyjnych, misjach gospodarczych i spotkaniach branżowych na terenie krajów Beneluksu, organizowanych przez Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Brukseli - Lodzkie House.

Zainspirujemy Cię do podejmowania działań na rzecz zwiększania eksportu produktów i usług oraz otwarcia swojej firmy na rynek belgijski. Zaprezentujemy również potencjał projektów międzynarodowych dla przedsiębiorców z Łódzkiego realizowanych przez Lodzkie House.

Rozwiń biznes w Beneluksie - weź udział w konferencji Lodzkie House!

Pobierz agendę wydarzenia

Agenda wydarzenia

Konferencja „Razem możemy więcej - kierunek Beneluks” 09:00 - 14:00

Temat Od Do Typ Opis
1 Rejestracja uczestników 09:00 10:00 inne Redtower - SkyHub
2 Konferencja „Razem możemy więcej - kierunek Beneluks” 10:00 14:00 sesja Redtower - SkyHub
logotypy